Sectie Ouderlingen

Arjen de Bruin Ouderling sectie 1 + 9b (buiten Ouderkerk)
Anita Lissenberg Ouderling sectie 2 
Greetje Jorna Ouderling sectie 3
Els Nijmeijer Ouderling sectie 4 + 5
Corina de Rooij Ouderling sectie 6 
Jan Jansen Ouderling sectie 7
Ria Kuijt Ouderling sectie 8
Joop de Heer Ouderling sectie 9a / (Ouderkerk
 

Ouderenpastoraat is in onderverdeeld in:

  • Tiendhove en 

  • Crimpenersteijn / Gouden Regen 

Sectie indeling per straat: 

Straat: Sectie 
Acacia 8
Aïda 7
Akkerwinde 4
Albert Cuypstraat 7
Albert Schweitzerlaan 7
Allegro 8
Amamiet 8
Ambachtstraat 2
Andante 8
Anemoon 8
Anjelier 8
Aquamarijn 6
Arena 5
Arianne 7
Aster 8
Atletiek 6
Baljuwstraat 2
Bassano 7
Bazielkruid 8
Belcantodreef 7
Berk 8
Beurs 8
Bezaanzeil 8
Binnenhof 7
Binnenvaart  (=Tiendhove) 10
Binnenweg 4
Blijdendijkstraat 7
Boerhaavelaan 7
Boezemdreef 1
Boezemstraat 7
Bogerd 3
Boksdoorn 4
Boveneindselaan 8
Brede Akker 8
Breekade 8
Breestraat 8
Breitnerstraat 7
Breughelstraat 7
Brinkweg 8
Buitenhof 7
Burg Aalberslaan 1
Burg Aalberslaan vanaf nr. 98 7
Burg Aalberslaan oneven nr. 1 t/m 39 2
Burg Bulderboulevard 6
Burg Lepelaarssingel 8
Burg van Waninglaan 6
Burgerdijkstraat 7
Buys Ballotsingel 7
C G Roosweg 7
C.G. Roosweg nr. 20 8
Cantharel 8
Carmen 7
Cascade 7
Chrysant 8
Concours 5
Cornelis Trooststraat 7
Da Capo 8
Dahlia 8
De Brink 8
De Korf 6
De Lairessestraat 7
De Landerijen 7
De Noord 7
De Vroedschap 2
Dijkgraafstraat 2
Doctor Thijsselaan 7
Dokter W M Blomsingel 2
Driekamp 5
Drijversmast 8
Duindoorn 4
Dwarsstraat 7
Edisonstraat 8
Elckerlyc 1
Els 8
Ereprijs 4
Ermione 7
Esdoornhof 4
Esdoornlaan 4
Estafette 5
Expeditieweg 7
Fazantstraat 1
Ferdinand Bolstraat 7
Fidelio 7
Figaro 7
Fokkemast 8
Fontijnehof 7
Fort ….. 7
Frans Halslaan 7
Fresia 8
Fuga 8
Fuutstraat 1
Gaarderhof 2
Gaspeldoorn 4
Gerard Doustraat 7
Gipskruid 8
Goudenregen 22 en hoger 12
Goudenregen 1 t/m 21 4
Goud-es 8
Goudriaanhof 7
Govert Flinckstraat 7
Graafkade 7
Graskade 8
Griendstraat 7
Griseldahof 7
Groene wetering 3
Groenendaal even 2 t/m 30 2
Groenendaal oneven 3 t/m 87 3
Groenplaats 5
Grootzeil 8
Gruttostraat 1
Hamhof 8
Handboog 6
Haven 7
Heemlaan 8
Heemraadhof 2
Heemraadsingel 2
Heidekruid 8
Hobbemalaan 7
Hofje van ….. 7
Hoflaan 7
Hoge Park 7
Hoge Vijver 7
Hoogstade 7
Huys ten Donck 7
Hyacint 8
IJsselaak 8
IJsseldijk 6
IJsseldijk vanaf 346 7
IJsseldijk Oost 6
IJsselstraat  7
Industrieweg 7
Ingelandstraat 2
Iris 8
Jacob Jordaenstraat 7
Jacob Marisstraat 7
Jagermast 8
Jan Steenstraat 7
Jan van de Cappellestraat 7
Jan van Goyenstraat 7
Jan van Zutphenhof 8
Jozef Israëlsstraat 7
Kamille 8
Kerkdreef 2
Kievitstraat 1
Kleine Vlietstraat 7
Koekoeksplein 1
Koekoekstraat 1
Kokerstraat 6
Koningin Julianastraat 7
Koningin Wilhelminaplein 7
Koopvaart 3
Korenmolen 6
Kortlandstraat 7
Krimpenerbosweg 8
Kruisboog 6
Kruisstraat 7
Kustvaart 3
Kwartelstraat 1
Lage Park 8
Lage Vijver 8
Landgoed …. 7
Landszoom 8
Lansing 7
Lavendel 8
Leeuwerikstraat 1
Lekdijk 7
Lelie 8
Lievensstraat 7
Lijnvaart 3
Lijsterbes 8
Lijsterstraat 1
Linde 8
Lotus 8
Lupine 8
Maerlandtweg 7
Marathon 6
Meerkoetstraat 1
Meidoornhof 4
Meidoornstraat 4
Melodie 8
Memlinghof 7
Memlingstraat 7
Merelstraat 1
Mesdagstraat 7
Mezenstraat 1
Middenwetering 1 t/m 21 1
Middenwetering 22 en Hoger 3
Moderato 8
Molenaar van Schelvenlaan 6
Molenvlietsingel 7
Morgental 2
Nabucco 7
Nachtegaalstraat 1
Narcis 8
Nieuwe Tiendweg even 16 t/m 20 1
Nieuwe Tiendweg even 2 t/m 14 7
Nieuwe Tiendweg oneven 1 t/m 11 7
Nieuwe Tiendweg oneven 11A en hoger 1
Nieuwe Vliet 3
Noorderstaat 7
Noorderstraat even 30 t/m 84 1
Norma 7
Oesterzwam 8
Oleander 8
Olm 8
Olympiade 5
Omnium 6
Onder de linden 7
Onderzijde 8
Oosterstraat 7
Oranjesingel 7
Orchidee 8
Orfeo 7
Othello 7
Oude Tiendweg 7
Ouverturelaan   7
Padova 7
Parallelweg 7
Parkhof 2
Parkzoom 2
Patrijzenstraat       1 t/m 55 1
Patrijzenstraat       57 t/m 87 (Tiendhove) 10
Paulus Potterstraat 7
Pieter de Hoochstraat 7
Pieter Lastmanstraat 7
Plantage 5
Plataan 8
Plechtaak 8
Pluim-Es 8
Poldermeesterhof 2
Poldersedijk 7
Populierenlaan 8
Praam 8
Prins Bernhardstraat 7
Putterstraat 1
Raadhuisplein 7
Ranonkel 8
Ratelaar 4
Reigersingel 1
Rembrandtlaan 7
Ridderspoor 8
Rietaak 8
Rigoletto 7
Rode Klaver 4
Roerdompstraat 1
Rondo 8
Rondvaart 3
Rondweg 3
Roodborsjesstraat 1
Roos 8
Rotterdamseweg   even 4 t/m 56 7
Rotterdamseweg   oneven 1 t/m 79 7
Rozemarijn 8
Rubenslaan 7
Schaardijk 7
Scheepvaart 3
Schepenstraat 2
Schietbaan 6
Schoutstraat 2
Schouw 8
Schoverzeil 8
Schuttersveld 6
Sintelbaan 6
Sleedoornhof 4
Sleedoornlaan 4
Sleepvaart 3
Slikslootstraat 7
Sluierkruid 8
Spiritoso 8
Sportsingel 6
Sprietzeil 8
Staccato 8
Stad en Landschap 1 t/m 39 4
Stad en Landschap 2 t/m 28 4
Stad en Landschap 30 t/m 60 7
Stad en Landschap 41 t/m 83 7
Stad en Landschap 62 t/m 90 4
Steekmast 8
Steenbakkerstraat 7
Steenplaats 8
Stevenaak 8
Stormpolderdijk 7
Stormsweg 7
Tancredie 7
Tenge 8
Tienkamp 5
Tijm 8
Tjalk 8
Toccata 8
Tosca 7
Tournooi 5
Tournooihof 5
Traviata 7
Treviso 7
Trimbaan 5
Tuinstraat 7
Tulp 8
Turandot 7
Una Corda 8
Van Cralingenweg           7
Van de Veldestraat 7
Van der Giessenweg 7
Van der Hoopstraat 7
Van Eijcklaan 7
Van Nassauweg 7
Van Ostadelaan 7
Van Polanenweg 7
Van Ruysdaelstraat 7
Van Scorelstraat 7
Van Utrechtweg 7
Vederkruid 8
Veerdam 7
Veerpad 6
Veld en beemd 4
Veld-Iep 8
Verbindingsweg 7
Vermeerstraat 7
Verona 7
Vicenza 7
Vijfkamp 5
Vijverlaan  8
Vijverlaan  8
Vincent van Goghlaan 7
Vingerhoedskruid 8
Vinkenstraat 1
Violier 8
Vliegerzeil 8
Vlietkade 8
Vlinderslag 5
Volkstuintjespad 8
Vrijhof 7
Vuurdoornlaan 4
Waalplantsoen 7
Waalsingel 7
Waalstraat 7
Waardzicht 7
Waterkers 8
Weegbree 4
Weidechampion 8
Weteringsingel  7
Wethouder Brouwerstraat 7
Wielerbaan 6
Wilgenhof 3
Wilhelminahoeve 8
Witte Brug 8
Wulpstraat 1
Zaagmolen 8
Zandrak 66 Crimpenerstein 11
Zandrak m.u.v. Crimpenerstein 8
Zeevaart 3
Zeilvaart 3
Zellingstraat 7
Zevenster 8
Zilverschoon 4
Zomereik   8
Zonnebloem 8
Zuiderstraat 7
Zwaluwhof 1
Zwanenkade 8
   
Capelle a.d. IJssel 9
Gouderak 9
Krimpen a.d. Lek 9
Lekkerkerk 9
Ouderkerk a.d. IJssel 9
Rotterdam 9
terug

Agenda

Belijdenisdienst

29 nov 2020 om 10:00
ds. C. Baggerman

Avonddienst

29 nov 2020 om 18:30
ds. J. Verboom

Adventsgebed

02 dec 2020 om 19.30
pastoor H. Flohr en ds G. den Hartogh

_______________

Contact & Adres 

           

 

_______________

Nieuwsbrief


 

_______________

Aanmelden
besloten gedeelte

 

Privacy verklaring